Priekabų nuoma – puikus pasirinkimas persikraustant

Esant reikalui, galima išsinuomoti tentinę, atvirą priekabą, priekabą, skirtą statybinėms medžiagoms vežti, priekabą žirgų pervežimui, priekabą su kietu stogu, priekabą, skirtą valtims vežti bei savivartę priekabą. Taigi, kaip matote, priekabų spektras tikrai didelis, patenkinantis visų klientų poreikius. Priekabų nuoma yra labai naudinga paslauga tiems žmonėms, kuriems jų reikia vienkartiniam tam tikrų daiktų pervežimui. Priekabų nuoma nėra brangi paslauga. Valandai išsinuomoti automobilinę priekabą kainuoja maždaug 3-4 eurus, priklausomai nuo priekabos dydžio.
Populiariausios yra tentinės, užuolaidinės ir bortinės puspriekabės. Taip pat itin populiarios priekabos, skirtos automobiliams pervežti. Prieš nusprendžiant kokią priekabą išsinuomoti, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokia jos keliamoji galia. Vienų priekabų keliamoji galia yra 1 arba 2 tonos, tuo tarpu kitų keliamoji galia – 500 kg. ir pan. Taigi kiekviena iš priekabų skirta skirtingo svorio ir skirtingo tipo kroviniams vežti. Nuomojamos ir reklaminės priekabos. Nuomos kaina, kaip jau minėjau, priklauso nuo priekabos dydžio, tipo ir laiko tarpo, kuriam norite išsinuomoti priekabą. Kuo ilgesniam laikui nuomojatės vienokio ar kitokio tipo priekabą, tuo mažesnė vienos valandos nuomos kaina. Nuomos įmonės suinteresuotos, kad klientai priekabas išsinuomotų ilgesniam laikui. Priekabas trumpam laikui dažniausiai nuomojasi tie žmonės, kuriems jų reikia asmeninėms reikmėms. Jie nuomojasi priekabas, skirtas lengviesiems automobiliams. Tačiau galima ir sunkiojo transporto priekabų nuoma.

Priekabos-šaldytuvai yra skirtos įvairių greitai gendančių maisto produktų gabenimui ne tik mūsų šalies ribose, bet ir eksportuojant lietuvišką produkciją į užsienio šalis; taip pat atsivežant prekes iš užsienio į Lietuvą. Atskiros produktų grupės turi būti nuolat laikomos tam tikroje temperatūroje (ne aukštesnėje ir ne žemesnėje), kad nesugestų (pavyzdžiui, vaistai). Pervežant tokias prekes iš vienos vietos į kitą, reikalingos priekabos-šaldytuvai, kuriuose galima saugiai transportuoti greitai gendančius produktus. Juose būna įrengti šildymo/šaldymo blokai, kur galima nustatyti reikiamą temperatūrą. Be tokių įrenginių nebūtų įmanoma vežti greitai gendančių maisto produktų, tam tikros temperatūros reikalaujančių prekių į kitas šalis. Prekių eksporto ir importo mastai labai sumažėtų.

Svarbiausia apskaičiuoti tikrą ekonominę naudą. Ar geriau turėti kieme nenaudojamą leisgyvę priekabą ir už ją mokėti draudimus, rūpintis jomis techninėmis apžiūromis? Ar geriau tiesiog kartais  išsinuomot gerą kokybišką priekabą už tą pačią pinigų sumą? Iš esmės skirtumas yra tame kiek dažnai naudojate priekabą. Bet kaip taisyklė, priekabos naudojamos pakankamai retai. Čia dažniau jaučiasi tiesiog lietuviškas principas, kad viską reikai turėti savo nuosavą. Lietuviai nuo seno nebuvo klajokliai, o buvo sėslūs gyventojai. Todėl visada teikiama primenybė savo žemei, savo transportui, savo būstui.

Gal dėl to sunkiai įsileidžiama mintis, kad nuomotis gali būti ekonomiškai naudingiau nei pirkti. Ta pati mintis kaip ir kaimo žmonės vis dar nesupranta, kad auginti namuose galvijųu nebeapsimoka.